parseller evden eve nakliye

Ümraniye Parseller evden eve nakliyat hizmet bölgemizde sunduğumuz ev taşıma hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler vermek suretiyle bu yazıyı paylaşmak istedik. Ümraniye Nakliye şirketi ile anlaştıktan sonra sizlere nasıl bir hizmet verilecek bunun üzerinde durduk. Aslında bu yazıyı google arama motorunda bu bölgedeki müşterilerimize daha hızlı ulaşmak amacıyla yazdık diyebiliriz.

Ümraniye Nakliye Şirketi

Ümraniye Nakliye, Armağan Evler mahallesinde hizmete başlamış taşıma ve depolama şirketidir. Bütün taşıma belgelerine sahip olan Ümraniye Nakliyat, müşterilerini memnun etme adına ne gerekiyorsa yapmaktadır. TEK amaç doğrultusunda hareket eden şirket müşteri kazanma odaklı hizmetler sunmaktadır. TİTİZLİĞE özellikle önem verdiğini söylemekte yarar var. Bugün bu yazıda bu işrketin nasıl bir evden eve nakliye hizmeti sunduğunu anlatacağız.

Parseller Evden Eve Nakliyat Ümraniye

Parseller mahallesi yaklaşık olarak 16 bin nüfusa sahip gelişmiş bir semttir. Nüfusu ilçenin diğer mahallelerine nazaran orta seviyelidir. Sürekli yer değiştirmenin yaşandığı bu semtte nakliyeye oldukça fazla başvurulmaktadır. Parseller evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek şekilde hazırladık bu yazıyı umarız ki faydalı olur.

Parseller evden eve nakliye için başvurduğunuzda müşteri temsilcimiz sizlere eşyalarınızın miktarını ve iş maliyetini hesaplayabilmesi için bazı sorular sorar. Eviniz kaç oda salon, kat durumunuz, nereden arıyorsunuz ve nereye taşınacaksınız şeklinde sorular sorarak işin maliyetini ve şirketin karını hesaba katarak size en uygun fiyatı sunar. Kabul etmeniz durumunda adres bilgileriniz alınarak randevunuz oluşturulur.

parseller nakliye firmaları

Randevu günü geldiğinde parseller nakliyat çalışanları (ortalama 5 kişi) belirlediğiniz saatte hizmete başlar. Evinizi A’ dan Z’ ye paketler. Dolaplarınız mobilyacı tarafından sökülür ve ambalajlanıır. Kırılacak hassas eşyalarınız tek kullanımlık beyaz kağıtlarla sarılarak kolilere konur. Paketleme ve de-montaj işlemlerinin ardından eşyalar kamyona yüklenir. Yeni evinizde ise yerli yerine konularak teslim edilir. Dolaplarınızın kurulumu da mobilyacı tarafından yapılır. Burada daha fazla detaya girememiş olabiliriz. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz başka sorular varsa hemen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 7/24 açıktır.

Parseller Nakliye Fiyatları

parsellerde evden eve nakliyat

Fiyatlar Parseller’deki nakliye firmaları tarafından farklılık gösterebilir. Maalesef her nakliye şirketi veya firması aynı fiyatlandırma yöntemini kullanmamaktadır. Özellikle korsan çalışan kuruluşlar sadece kar amacı güderek sizlere fiyat çıkarmaktadır. Ümraniye Nakliye Şirketi Uygun Parseller nakliye ücretleriyle her zaman yanınızda olduğunu hissettirmektedir. Fiyat teklifi almak için iletişim sayfasına gidebilirsiniz. Fiyatlar 1000 TL ile 3500 TL arasında değişebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir