inkılap nakliyat

Bu sayfaya İnkılap evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi almak suretiyle geldiniz. Tabi bizler de size en doğru şekilde bu hizmeti aktarmaya çalıştık. Burada anlatılacak olan hizmet Ümraniye Nakliyat tarafından sunulmaktadır. Firma yöneticileri ve ekipleriyle görüşerek sunulan evden eve nakliyat hizmeti hakkındaki bütün bilgileri sizler için toplayıp bu yazıda paylaştık.

ümraniye inkılap evden eve nakliyat

İnkılap Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin Neden Bu Firma?

Sorunun cevabını vermeden önce Ümraniye evden eve nakliyat firması hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istedik. Bu firma 1990 yılında Armağan Evler’de kurulmuş, ilk senelerde sadece amatörce ev taşıma hizmeti vermekteydi. Yıllar içerisinde tecrübe kazanarak ve sermayesini arttırarak birçok taşıma alanına girmiştir. Bugün geniş araç filosu ve dinamik eleman kadrosuyla Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerinde taşımacılık ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetler şunlardır;

Evden eve nakliye, eşya depolama, ofis-büro taşıma, ağır yük taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma.

Uzun geçmişi ve tecrübeli elemanlarıyla ayrıca müşterilerine verdikleri güvenle tercihiniz bu firmadan yana olabilir. Bugüne kadar hiçbir müşterilerini mağdur etmemiş ve müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmetlerine devam etmişlerdir. Tek hedefleri olan Türkiye’nin seçilmiş en iyi nakliye firması olma yolunda emin adımlarla yollarına devam etmektedirler. İşte bu yüzden İnkılap evden eve nakliyat hizmeti için bu firmayı tercih etmelisiniz.

İnkılap Evden Eve Nakliye Hizmet Süreci

Bu firmayı tercih ettiğinizi varsayarak taşınma saatinden taşınmanın bittiği saate kadar nasıl bir hizmetle karşılaşacağınızı ayrıntılarıyla bu kısımda anlatacağız. Haydi başlayalım.

İlk olarak evinizde ön hazırlık yapılır. Eşyalar kamyona taşınmaya uygun hale getirilir. Paketleme, demontaj ve kolileme işlemleri gerçekleştiriliyor. Koltuklar, mobilyalar, bazalar, yataklar ve diğer tüm eşyalar naylonlarla ambalajlanır. Aşağıda paketlenmiş ve paketlenmekte olan koltuk resmi bulunmaktadır.

inkılap nakliye koltuk paketleme

Kırılacak eşyalar, kitaplar ve diğer bütün ufak tefekler kolilere konulup üzerlerine hangi odaya ait oldukları ve ne oldukları yazılır. Büyük mobilyalar (giysi dolabı ve yatak mobilyaları) marangoz tarafından sökülerek paketlenir. Paketleme detayları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve aklınıza takılanları sormak için call center ile görüşebilirsiniz.

Bütün eşyalar paketlenip kolilendikten sonra araca yüklenir ve istiflenir. Yeni evde oturma vaziyeti sağlandıktan sonra işlem tamamlanmış olur. Bütün mobilya montaj işlemleriniz yapılır. Sadece duvar delme veya duvar montaj işlemleri gerçekleştirilememektedir. Bunun için dışarıdan ayrı bir hizmet almanız gerekecektir.

İnkılap Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Birçok insan nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için araştırma yapar. Hiçbir zaman da net bir fiyatla karşılaşmazlar. Nakliye piyasasında ücretler oldukça dalgalıdır. Bunun birçok sebebi olabilir. Bu sebepler arasında firmaların sunduğu hizmetin maliyeti ve kalitesi bulunmaktadır. Bazı firmalar da iş ahlakını yok sayarak oldukça uçuk fiyatlar sunabiliyor. Bu firmaların %90’ı belgesiz ve korsan olarak çalışmaktadır. Bu sebeple devletten vergi kaçırabilmektedirler. Ümraniye Nakliyat gibi bütün belgeleri tam olan firmalar belirli bir fiyatlandırma politikası uygular. İnkılap Nakliye Fiyatları hakkında konuşmak gerekecek olursa genel itibariyle ücretler 1200 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir. Fiyat değişimine etki eden faktörler ise şunlardır:

  • Oda sayısı
  • Dairenin bulunduğu kat
  • Eşyaların taşınacağı kat
  • Taşınma mesafesi
  • Kamyonun veya kamyonetin binaya yanaşma mesafesi (yürüme mesafesi)

İnkılap mahallesi nakliye ücretleri hakkında daha fazla bilgi için iletişim kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir