ıhlamurkuyu evden eve taşımacılık

Bugünkü yazımızda Ihlamurkuyu mahalle sakinlerinin faydalanabilmesi için Ihlamurkuyu evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgiler sunacağız. Amacımız sadece bu semtte taşınacak olan müşterilerimizi taşınma hususunda bilinçlendirmektir. Mümkün olduğu kadar objektif olmaya çalışacağız. Biliyoruz ki en kaliteli hizmeti Ümraniye Nakliyat firması sunmaktadır. Köklü bir firma olması, en kaliteli ambalajlama malzemelerini kullanması ayrıca güler yüzlü ve müşterilerinin isteklerine cevap verebilme kapasitesinin yüksek olması hasebiyle sektörünün en iyi firması konumundadır.

Ihlamurkuyu Evden Eve Nakliyat | Ümraniye Nakliye

Ümraniye nakliyat firması 1990 yılında kurulmuştur. Takribi 30 yıllık nakliye geçmişi sayesinde zamanla gelişmiş ve müşterilerinin memnuniyeti adına her türlü tedbiri almıştır. Bugün İstanbul ilinin her semtinde hizmet verebilen bir firma konumuna gelmiştir. Özellikle Ümraniye’ de kurulması sebebiyle Ihlamurkuyu ve diğer mahallelerde uygun fiyatlı kaliteli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Hemen Ihlamurkuyu evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylar vererek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayalım.

Ihlamurkuyu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Hakkında Tüm Detaylar

Ihlamurkuyu evden eve nakliye ekibi tecrübeli ve iş ahlakını bilen güler yüzlü çalışanlardan oluşmaktadır. Her şeyden önce müşterilerine karşı saygılı olmaları ve onların beklentilerini fazlasıyla karşılamaları Ümraniye Nakliye’ nin en iyi ve popüler taşımacılık firması olmasını sağlamıştır. İnsanlar evlerine gelen çalışanlara öncelikle güvenmek ister. İşte bu güveni Ihlamurkuyu nakliye ekibi rahatlıkla verebilmektedir.

Firma ekibi hakkında bilgi verdikten sonra sıra geldi bu ekibin nasıl bir hizmet sunduğuna. Çok iyi, mükemmel, kaliteli gibi kelimeler sarf etmekten ziyade hizmet hakkındaki detayları sunarak bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Ihlamurkuyu evden eve taşıma ekibi 5 veya 6 kişilik bir ekiptir. Sabah 8:00′ da işe başlar ve öğleden sonra 2 veya 3 gibi işi bitirirler. (Standart evler için böyledir.) Sabah kapıyı çalarak hizmete başlanır. Ev içerisinde bulunan bütün eşyalar eksiksiz olarak paketlenir. Dolaplar marangoz tarafından sökülür. Avizeler ve beyaz eşyalar bağlantılarından ayrılarak paketlenir. Paketleme işlemi yaklaşık 2 veya 3 saat sürer. Ardından taşıma işlemine geçilir.

ümraniye ıhlamurkuyu evden eve nakliyat

Taşıma ekipçe yardımlaşılarak olur. Kamyona dikkatlice taşınan eşyalar özenle istiflenir ve iplerle sabitlenir.

Yeni evde eşyalar odalara yerleştirilir. Dolaplar yine marangoz tarafından kurulur. En son avizeler de takılarak hizmet sonlanır. Güle güle oturun.

Ihlamurkuyu Nakliye Fiyatları

ıhlamurkuyu nakliyat uygun fiyat

Ihlamurkuyu evden eve nakliyat fiyatları genel olarak 1000 TL ile 2500 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Eşyanın azlığı çokluğu, kat durumu, eşyaların taşınacağı ilçe nakliyat fiyatına etki etmektedir. Net bir fiyat alabilmek için firma ile görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir