esenevler nakliye

Bazı sebeplerden ötürü evinizi taşımak durumunda kalırsınız. Örnek vermek gerekirse yeni bir ev alınca ya da kiracıysanız ve ev sahibinizle aranızda anlaşmazlık varsa taşınmak durumunda kalırsınız. O andan itibaren nasıl bir hizmetin sizleri beklediğini bugün Esenevler evden eve nakliyat yazısında sizlerle paylaşacağız. Ön yazıyı fazla uzatmadan ve sizleri meraklandırmadan Esenevler nakliyat hakkında Ümraniye Nakliyat şirketinin sunduğu hizmeti anlatalım.

Esenevler Evden Eve Nakliyat Aşamalı Anlatım

Ümraniye Nakliyat şirketi 29 yıldan fazla süredir taşımacılık sektöründe evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Köklü bir kuruluş olması ve tecrübeli eleman kadrosuna sahip olması popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır. İnsanlar bilindiği gibi daha kurumsal şirketleri tercih ederek güven kazanmak isterler. Bu bağlamda Ümraniye Nakliyat oldukça ideal bir tercih olacaktır. Eğer tercihiniz bu şirketten yanaysa Esenevler evden eve nakliye hizmeti nasıl sunuluyor detaylarını anlatarak bilinçlenmenizi sağlayalım.

esenevler nakliye hizmeti
  • Esenevler evden eve nakliyat ekibi tam saatinde konutunuza gelerek eşyalarınızı tamamen paketler. Paketleme aşamaları şu şekilde olur;
  • Genelde salondan başlanır. Koltuklar, masa, gümüşlük, konsol, tv ünitesi ve berjerler kırmızı patpatla ambalajlanır.
  • Yatak odası, çocuk odası mobilyacı tarafından de-monte hale getirilerek paketlenir.
  • Mutfak eşyaları, kırılacaklar, ve kırılgan eşyalar yumuşak beyaz kağıtlarla veya kese kağıtlarıyla sarılarak kolilere düzgünce istiflenir.
  • Kıyafetler askılı taşıma kolilerine konur. Kırışmadan taşınması sağlanır.
  • Kitaplar, dergiler ve gazeteler karton kolilere düzgünce yerleştirilir.
  • Biblolar, mermerler, tablolar ve sanatsal faaliyetler uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir.
  • Paketleme bittikten sonra eşyalar ekipçe kamyona taşınır. Yeni eve varınca odalara dikkatlice taşınan eşyalar ambalajlarından açılarak olması gerektiği yerlere konur. Oturma vaziyeti sağlanır.
  • Yatak odası, çocuk odası ve kurulması gereken diğer mobilyaların tekrar montajı sağlanır. Taşınma işi ev tamamen oturma durumuna getirildikten sonra biter. Beyaz eşyaların ve avizelerin de bağlantıları mümkünse yapılır.

Esenevler Nakliye Fiyatları

Esenevler evden eve nakliye fiyatları Ümraniye içindeki taşınma faaliyetlerinde 1100 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir. Uygun nakliye ücretini ancak şirketle görüştükten sonra ya da iletişim sayfasındaki teklif formunun doldurarak alabilirsiniz.

Bu yazıda Esenevler evden eve nakliyat hakkında bilgiler paylaştık. Bu bilgiler ışığında Ümraniye nakliyat şirketi ile gönül rahatlığıyla görüşebilir ve uygun fiyatlarla taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir