Bugün bu yazımızda sizler için en iyi hizmet veren Ümraniye nakliye firmalarını araştırdık. Tabi bunu yaparken kendimize göre bir metodoloji belirledik. Bu çalışmada mümkün mertebe objektif olmaya özen gösterdik. İlk olarak en iyi ümraniye nakliye firmaları nasıl belirlendi açıklayarak giriş yapalım

en iyi ümraniye nakliye firmaları

Ümraniye ilçesindeki bütün nakliye firmalarını belirledik ve ardından hepsi ile teker teker görüşmek için randevu istedik. Neredeyse hepsi bu yaklaşımımıza olumlu baktılar. Belirlediğimiz randevu tarihlerinde ofislerine giderek bazı sorular sorduk. Sorduğumuz sorulardan birkaçı aşağıda yer almaktadır.

  • Hizmet politikanızdan bahseder misiniz?
  • Sigortalı hizmet sunuyor musunuz?
  • Sigortalı hizmet sunmuyorsanız oluşabilecek herhangi bir zarar firma tarafından karşılanıyor mu?
  • Kaç kişilik ekiplerle çalışıyorsunuz?
  • Her ev eşyasına uygun aracınız var mı?
  • Ekibiniz içerisinde elektrikçi ve mobilyacı bulunuyor mu?

Bu ve buna benzer sorularla her firmayı verdiği hizmetin kalitesiyle orantılı olarak sıraladık. Bunu yaptıktan sonra internet üzerinden araştırma yaptık. Bu firmalar için yapılan değerlendirmelere ve olumlu yorumlara bakarak yaptığımız sıralamayı tekrar düzenledik.

veee sonunda sizler için en iyi ümraniye evden eve nakliyat firmalarını belirledik. Bu firmalarla gönlünüz ferah bir şekilde güvenerek çalışabileceğinizi bilmenizi isteriz. Oldukça titiz ve objektif bir çalışma yürüterek en iyi 3 ümraniye nakliye firmasını belirledik. Bu 3 firmayı da kendi içerisinde sıralayarak daha rahat ve güvenli tercih yapmanızı sağladık.

En İyi Ümraniye Nakliye Firmaları TOP 3

Belirlenen 3 firma da ya bu semtte kurulmuş ya da bu semtte şubesi bulunmaktadır. Ayrıca bu firmalar uzun geçmişli ve sektörde çok iyi bilinmektedir. Çok fazla uzatmadan hangileriymiş bu firmalar görelim.

ümraniye nakliyat

1.) Ümraniye Nakliyat

Ümraniye Nakliyat 1990 yılından İstiklal mahallesinde kurulmuş evden eve taşıma ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Bugüne kadar yaklaşık 30 binin üzerinde kişi ve kuruma hizmet vermiştir. Müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veren Ümraniye evden eve nakliyat firması müşterilerinden almış olduğu olumlu geri dönüşlerle zaten bu bölgede oldukça fazla tercih edilen ve güvenilen nakliye firması konumundadır. Yaptığımız değerlendirme sonucu ilk sırayı alması da tesadüf değildir elbette.

2.) Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat

Ömeroğlu nakliyat 1990 yılında Maltepe ilçesinde kurulmuştur ve Ümraniye İstiklal mahallesinde şubesi bulunmaktadır. Sektörün ilk nakliye şirketlerinden olan Ömeroğlu Nakliye güçlü ekibi ve profesyonel ekipmanlarıyla kaliteli hizmetin öncülerindendir. Müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayan karşılamakta ve memnuniyet misyonu ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Sizler de eğer bu şirketle çalışmak isterseniz elinizi çabuk tutarak randevu alabilirsiniz.

3.) Üsküdar Nakliyat

Ümraniye’ye komşu olan Üsküdar ilçesinde kurulmuş ve Ümraniye’de de şube açmıştır. 2000’li yılların başında sektöre girmiş fakat kısa sürede müşteri kitlesini arttırmıştır. 3. sıraya koymamızın sebebiyse internet üzerinden pek fazla değerlendirme bulamamamızdan kaynaklanmaktadır. Fakat yine de sunduğu kaliteli hizmetlerle güvenle tercih edebileceğiniz firmalar arasında yer edinmiştir.

Evet bugün en iyi ümraniye nakliye firmaları adlı yazımızı paylaştık. Firmaları nasıl belirlediğimizi anlattık. Umarız ki sizlere bu süreçte ışık tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir