elmalıkent nakliye

Elmalıkent evden eve nakliyat hakkında en detaylı bilgilere sizler için bu makalemizde yer verdik. Gerek müşterilerimizden gelen istekler gerek firma olarak insanları bilinçlendirme arzusu nedeniyle bu yazıyı kaleme almaya karar verdik. Yazıyı yazarken empati kurduk ve kendimizi taşınacak insanların yerine koyduk. Umarım kafanıza takılan sorulara yanıt verebilmişizdir. Giriş kısmını çok ta fazla uzatmadan esas konumuza gelelim.

Taşınmak mı!!! Biliyoruz ki oldukça ZOR ve MEŞAKKATLİ bir süreç. Bu işin içinde olmamıza rağmen hatta hizmeti kendimiz veriyor olsak ta taşınmanın zahmetli bir süreç olduğunun fazlasıyla farkındayız. Bu süreci rahat bir şekilde atlatmanızı sağlayacak bilgileri, sunduğumuz Elmalıkent nakliyat hizmeti hakkındaki detayları sizlere eksiksiz aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Elmalıkent Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin “Ümraniye Nakliye Firması”

Elmalıkent mahallesinde oturuyorsunuz ve evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiniz. Bu noktada sizlere Ümraniye Nakliye firmasını gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. İnanın ki firma olarak tek gayemiz sadece müşterilerimizin memnuniyetidir. Şunun net bir şekilde farkındayız; müşteri eğer sunduğumuz hizmetten memnun kalırsa bizleri, referans olarak yakın çevresine öneriyor. Bu da firmamıza uzun vadede kazanç sağlıyor.

Profesyonel nakliye ekibi ve kaliteli ambalajlama ekipmanlarıyla 1990 yılından bu yana Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un bütün mahallelerinde evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Köklü bir firma oluşumuz ve müşteri memnuniyeti politikamızla emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Elmalıkent Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşamaları (Detaylı Anlatım İçerir.)

Evet geldik en merak edilen konuya. Ev taşıma işlemi nasıl oluyor, Elmalıkent evden eve nakliye hizmeti nasıl sunuluyor tarzındaki sorulara bu yazı ile birlikte en net şekilde yanıt vermiş olacağız. Diyelim ki herhangi bir sebepten ötürü taşınmak zorunda kaldınız. Tesadüfen veya arkadaşlarınızın tavsiyeleri üzerine Ümraniye Nakliyat firmasını tercih ettiniz. Peki nasıl bir hizmet sizleri bekliyor. Sizleri daha fazla merak ettirmeden en ince detaylarıyla aktarmaya başlayalım.

Siz firmamızı arayıp ev taşıma talebinizi iletip randevunuzu aldıktan sonra size düşen görev sadece özel eşyalarınızı toplamak ve gerisini uzman ekibimize bırakmaktır.

Tecrübeli personellerimiz randevu saatinizde zilinizi çalarak evinize gelir ve taşınma süreciniz başlar.

İlk olarak yerdeki halılar toplanır. Daha sonra salondan başlanarak paketleme işlemine başlanılır. Paketlemede esas eşyanın en korunaklı şekilde ve rahat taşınmasını sağlamaktır. Bu bilinçle evinizin salonundan başlanarak sırasıyla (genel olarak bu şekildedir.) oturma odası, çocuk odası ve yatak odası mobilyaları paketlenir. Sertifikalı mobilyacılarımız tarafından bütün dolaplarınız dikkatlice de-monte edilerek paketlenir. Avizeleriniz tavandan sökülerek kolilere konur.

elmalıkent nakliyat

Bu sırada ufak tefek, hassas ve kırılgan eşyalarınız beyaz kağıtlarla özenle sarılarak karton kutulara konulur. Uzun lafın kısası evinizde bulunan her eşyanız paketlenerek taşımaya uygun hale getirilir.

Ambalajlama işleminin ardından eşyalar kamyona yüklenir. Ağırlıkları dikkate alınarak istiflenir. Kamyon tüm eşyalarınızı aldıktan sonra yola çıkar. Yeni evinizde eşyalar odalara tek tek konur ve dizayn edilir.

elmalıkent nakliyat paketleme

Mobilyaların kurulumu gerçekleştirilir. Avize ve makinelerinizin de bağlantıları yapılıp çalıştırıldıktan sonra taşınma süreci bitmiş olur. Burada anlatılan hizmet detayları tamamen Ümraniye Nakliye firması tarafından uygulanmaktadır. Başka bir nakliye firmasıyla anlaşmanız durumunda alacağınız hizmet hakkında bilgi almayı kesinlikle unutmayın.

Elmalıkent Evden Eve Nakliye Ücretleri

Elmalıkent nakliyat fiyatları hakkında net bir bilgi verme imkanımız maalesef yoktur. Fiyatlandırmayı etkileyen birçok unsur olması sebebiyle internet ortamında ancak kabataslak fiyatlandırma yapılabilmektedir. Genel olarak Elmalıkent mahallesi evden eve nakliyat fiyatları 1200 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir. Net bir fiyat alabilmek ve aklınızdaki soruları sormak için 7/24 açık olan irtibat numaralarımızdan firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Esen Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir