cemil meriç evden eve taşımacılık

Cemil Meriç mahallesi Ümraniye ilçesine bağlı mahallelerden biridir. Bu semtte ikamet edipte taşınmak isteyenler için Cemil Meriç evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri uygun görsellerle destekleyerek sizlerin daha hızlı ve emin tercihler yapmanızı hedefliyoruz. Bu yazıda anlatılan hizmet ve paylaşılan resimler tamamen Ümraniye Nakliyat firmasına aittir.

Ümraniye nakliyat bundan yaklaşık 30 yıl önce Armağan Evler mahallesinde kurulmuştur. Profesyonel ekipmanları ve dinamik eleman kadrosuyla siz değerli müşterilerine mütemadiyen titiz ve kaliteli hizmetler sunmaya gayret etmektedir. Memnuniyet etme gayesinden asla taviz vermeden yoluna hızla devam etmektedir.

Cemil Meriç Evden Eve Nakliyat Tüm Detaylarıyla!

Cemil Meriç evden eve nakliyat hizmetini Ümraniye evden eve firması tarafından alacağınızı düşünerek sunulacak olan hizmeti eksiksiz bir şekilde sizlere aktaracağız. Bütün samimiyetimizle ve objektif bir anlatım yapacağımız hususunda sizleri temin ederiz.

Taşınma günü… Sabah saat 8:00… Kapınız çaldı ve Cemil Meriç nakliye ekibi içeri girdi. Bundan sonraki aşamalara sırasıyla değinelim.

kırılacak paketleme

Halılar toplanır, paketleme malzemeleri içeri alınır. 2 eleman mutfak ve salon kırılacaklarını kağıtlarla sararak koliler. Diğer elemanlar ise salondan başlayarak bütün mobilya ve diğer eşyaları ambalajlar. En son mobilyacı dolapları söker. Tüm eşyalar paketlendikten sonra eşyalar kamyona taşınır. Ev boşaldıktan sonra avizeler tavandan sökülerek kolilere konur. Onlar da kamyona yüklendikten hemen sonra yeni eve doğru yola çıkılır.

cemil meriç evden eve nakliye koltuk paketleme

Yeni evinizde eşyalar acele edilmeden odalara taşınır. Paketlerinden çıkarılarak yerlerine konulur. Bu esnada mobilyaların kurulumu gerçekleşir. Dolaplar mobilyacı tarafından monte edilir. Bütün eşyalar içeri alındıktan sonra avizeler takılır. Bütün kontroller ev sahibi tarafından yapıldıktan sonra hizmet sonlanmış olur. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yeni evinizde güle güle oturun.

Cemil Meriç Evden Eve Nakliye Fiyatları

cemil meriç nakliyat mobilya kurulumu

Cemil Meriç nakliye fiyatları hakkında genel geçer bir liste bulunmamaktadır. Fiyatı etkileyen birkaç unsur olması sebebiyle net bir fiyat veya aralıktan bahsetmek mümkün değildir. Firmanın nakliye ücretleri hakkında bilgiye sahip olabilmeniz için müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz ayrıca ilk taşınmalara özel %15 sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir