ümraniye çakmak mahallesi evden eve nakliyat

Çakmak Evden Eve Nakliyat hizmet ayrıntıları hakkında bilgi vermek amacıyla bu yazıyı kaleme dökme ihtiyacı duyduk. Evden eve nakliyat nasıl sunuluyor ve daha birçok merak edilen sorunun yanıtını okurlarımız bu yazımızda bulacaklardır. Vakit kaybetmeden Çakmak mahallesi hakkında bilgi vererek yazımıza başlayabiliriz.

Çakmak Mahallesi

çakmak mahallesi

Çakmak mahallesi takribi 38 bin nüfusu ile Ümraniye ilçesinin en kalabalık 3. mahallesi konumundadır. Doğusunda Tepeüstü, batısında Armağan Evler, güneyinde Çamlık ve kuzeyinde ise F. Sultan Mehmet mahallesi yer almaktadır. Mahallede Alemdağ ve Tavukçuyolu Caddesi gibi popüler ticaret merkezleri bulunmaktadır. Son yıllarda nüfusu gitgide artmakla birlikte kentsel dönüşümle birlikte siteleşme de büyük oranda artmıştır.

Çakmak Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Çakmak mahallesi evden eve nakliyat hizmeti hakkında sizlere gereken tüm bilgileri fazlasıyla sunmayı düşünüyoruz. Evinizi taşımaya karar verdiğinizde nasıl bir hizmetle karşılaşacaksınız tüm detaylarıyla birlikte sizlere aktaracağız. Çakmak nakliyat, Ümraniye Nakliye firması tarafından müşteri memnuniyeti misyonu ile sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Firma 1990 yılında kurulduğunda ilk olarak Ümraniye bölgesinde hizmet vermekteydi. Zamanla artan müşteri potansiyeli sebebiyle İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası bölgelerinde hizmetlerine devam etmiştir.

Ümraniye Çakmak evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde Ümraniye ev taşıma firması ile iletişim kurup size uygun en yakın tarihe randevunuzu almalısınız. Randevu alındıktan sonraki aşamaları maddeler halinde sıralayalım.

  • Randevu alındıktan sonra taşınma gününe kadar sizler özel, maddi ve manevi değeri yüksek eşyalarınızı kendinizce paketleyip önceden evinize götürmelisiniz. Taşınma gününe kadar sizin yapmanız gereken tek şey budur.
  • Taşınma tarihi geldiğinde sizin için ayrılan kamyon ve ekip evinize gönderilir.
  • 5 veya 6 kişilik profesyonel nakliye ekibi ilk olarak evinizde ne var ne yok paketler. Bu paketleme işlemi firmalar tarafından değişkenlik gösterebilir. (Burada anlatılacak olan paketleme yöntemi Ümraniye evden eve nakliyat firması tarafından uygulanmaktadır.) Kırılacak eşyalarınız kullanılmamış beyaz kağıtlarla sarılarak kolilere konur. Kaba eşyalarınız ve mobilyalarınız çok katlı ve oldukça mukavemetli patpatlarla ambalajlanır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,derin dondurucu, fırın, kurutma makinesi ve diğer beyaz eşyalar bağlantıları sökülerek paketlenir. Taşınmayan mobilyalarınız (gardolap, yatak vs.) mobilyacı tarafından sökülerek taşınmaya hazır hale getirilir.
  • Paketlemenin ardından eşyalar kamyona taşınır ve kamyonda dikkatlice istiflenir.
  • Kamyon yeni eve doğru yola çıkar. Yeni evde tüm eşyaların kurulumu yapıldıktan sonra çakmak evden eve nakliyat hizmeti sonlanır.
ümraniye çakmak mahallesi evden eve nakliyat paketleme

Ümraniye Çakmak Evden Eve Nakliye Fiyatları

Çakmak mahallesinde oturuyorsanız ve Ümraniye sınırları içerisinde herhangi bir semte taşınacaksanız eşyalarınızın durumuna göre (1+1, 2+1, gibi) size sunulacak olan fiyat 1000 TL ile 2500 TL arasındadır. Çakmak nakliyat fiyatları için Ümraniye Nakliyat iletişim sayfasını kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz. Eğer Ümraniye’den başka bir ilçeye taşınacaksanız fiyata etki eden unsurları göz önünde bulundurarak yaklaşık olarak ne kadarlık bir fiyat teklifi alacağınızı hesaplayabilirsiniz. Fiyatlandırmayı etkileyen değişkenler şunlardır;

1.) Eşya durumu
2.) Taşınma mesafesi
3.) Kat durumu
4.) Araç ile apartman girişi arasındaki yürüme mesafesi
5.) Ağır eşyaların mevcudiyeti (piyano, çelik kasa gibi)

Çakmak Evden Eve Nakliye firması ile hizmet almaya karar verdiyseniz hemen (0216) 388 49 00 telefon numarası aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir