Armağan Evler Nakliyat

Armağan Evler evden eve nakliyat hizmetleri Ümraniye Nakliyat Firması tarafından uzun yıllardır sunulmakta olan hizmetler arasında yer almaktadır. Sadece Armağan Evler değil Ümraniye ilçesinin bütün mahallelerinde kesintisiz olarak hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerde esas alınan düşünce yüksek derecede memnuniyet sağlamaktır ve Ümraniye nakliye firması bunu başarıyla yürütebilmektedir.

Armağan Evler Mahallesi

Ümraniye ilçesine bağlı 38 mahalleden biridir. İlçenin İstiklal’den sonra en kalabalık mahallesidir. Çamlıca bağlantı yolu ile Şile Otoyolunun arasında yer almaktadır. Armağanevler mahallesinin doğusunda Çakmak, batısında Atakent, güneyinde Site ve kuzeyinde ise Saray mahalleleri bulunmaktadır. Ayrıca Ümraniye’nin en gelişmiş ve en popüler mahallelerinin başında yer alır.

Armağan Evler Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Merak edenler ve ilk defa evlerini taşıyacak olanlar için bu yazı hazırlanmıştır. Tamamen bilgilendirme amaçlı olup sadece yazılanlar Ümraniye Nakliye firması tarafından uygulanmaktadır. Çok fazla uzatmadan hemen nasıl bir taşıma süreci yaşanmaktadır hemen görelim.

Ümraniye Nakliye ile iletişim kurup randevunuzu aldıktan sonra taşınma tarihine kadar özel eşyalarınızı toparlayıp gerisini Armağanevler evden eve nakliye ekibine bırakacaksınız. Taşınma gününe kadar firma sizin eşyalarınız için en ideal boyuttaki kamyonu hazırlar. Gerekli ambalajlama malzemeleri hazırlanır.

Taşınma günü geldiğinde genellikle sabah saat 8:00’de kapınız çalar ve Armağan Evler Nakliyat ekibi evinize girerek bütün eşyalarınızı paketlemeye başlar. Bu esnada paketlenen eşyalar teker teker kamyona yüklenir. Kafanız karışmaması için sunulacak olan nakliye hizmetini aşamalar halinde anlatalım. Okurken sıkıldığınızı hissettiğiniz an iletişim sayfasından müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek daha kısa ve öz bilgiler alabilirsiniz.

HAZIRLIK (PAKETLEME VE DE-MONTAJ)

Evinizde bulunan tüm eşyalar paketlenir. Gardolaplarınız de-monte edilir. Beyaz eşyalarınızın bağlantıları açılarak özenle ambalajlanır. Kırılacak ve ufak tefek eşyalarınız beyaz yumuşak kağıtlarla sarılarak kolilere konur. Paketleme kırmızı kalın naylonlarla (nakliyeciler arasında patpat terimi kullanılır. Evden eve nakliyat hizmetinde olmazsa olmazlardandır.) yapılır. İyi bir ambalaj işin daha güvenli yürütülmesini ve bir sonraki aşama olan taşıma işleminin daha kolay gerçekleşmesini sağlar. Aşağıda paketleme hizmeti ile alakalı Ümraniye nakliyat ekibine ait resimler bulunmaktadır, inceleyebilirsiniz.

armağan evler nakliyat paketleme
Armağan Evler Evden Eve Nakliyat

TAŞIMA (KAMYONA TAŞIMA)

Bir önceki aşamada paketlemeden bahsettik. İyi bir paketleme taşımayı daha kolay hale getirir dedik. Peki taşıma nasıl oluyor, çalışanlar taşırken nelere dikkat ediyor hemen bakalım.

Paketlenmiş eşyalar uzman nakliye kadrosuyla dikkatlice ve özenle kamyona taşınır. Eşyalar yere sürtünmden ve eve zarar vermeyecek şekilde taşınır. Koliler yerden kaldırılırken altlarına dikkat edilir. Özellikle kırılacak eşya kolileri tek tek taşınır. Büyük ebattaki eşyalar ise yardımlaşılarak kamyona taşınır. Aşağıda taşıma esnasında çekilmiş bir fotoğraf yer almaktadır.

armağanevler evden eve nakliyat eşya taşıma

İSTİFLEME

istifleme

Eşyalar taşınırken aynı zamanda kamyon içerisinde özenle yerleştiriliyor. Yerleştirme işlemine nakliye sektöründe istifleme denmektedir. İstiflemede alta mukavemeti yüksek eşyalar konur ve üzerine hafif malzemeler yerleştirilir. Kırılacak eşya kolileri genellikle en üste konur. Mobilya parçaları ise kamyon kasası içerisinde halatlarla sabitlenir. Eşyaların tamamı kamyona taşınıp istiflendikten sonra adres alınarak yeni eve doğru yola çıkılır.

TAŞIMA (EVE TAŞIMA)

Kamyona yüklenen eşyalar sırayla eve taşınır ve odalara yerleştirilir. Ambalajları açılarak oturma vaziyetine getirilir. Dolaplar marangoz tarafından kurulur. Beyaz eşyalar ve avizelerin kurulumu yapıldıktan sonra taşınma işlemi son bulur. Armağan Evler Evden Eve Nakliyat firması tarafından sunulan nakliye hizmeti kısaca bu şekildedir. Aklınıza takılan herhangi bir soru işareti varsa hemen telefon ederek aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Armağan Evler Evden Eve Nakliye Fiyatları

Armağanevler nakliye fiyatları taşınacak olan eşya miktarına göre değişmektedir. Ayrıca taşınılan yerin uzaklığı da fiyatı etkileyebilmektedir. Ücretlendirmeye etki eden unsurlar aşağıda sıralanmıştır.

Eşya Miktarı / Oda Sayısı
Taşınma Mesafesi
Kat Oranları
Taşıma Mesafesi (Bina girişi ile kamyon arasındaki yürüme mesafesi, kamyonun binaya yanaşma mesafesi)

Genel olarak nakliyat fiyatları 1000 TL’den başlayıp 3000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Net bir fiyat alabilmek için Ümraniye Armağanevler Evden Eve Nakliyat müşteri temsilcisiyle iletişim kurabilirsiniz. Kaliteli hizmet almanız dileğiyle hoşça kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir